wycieraczki, wycieraczka, właz, włazy, wyłaz, wyłazy, elementy wyposażenia, elementy metalowe, wyposażenie domu

ALUMATEX Producent wycieraczek systemowych

Dane kontaktowe

Adres: 31-149 Kraków, ul. Balicka 100
Telefon: 12 661 80 03, 792 55 75 52
Email: biuro@alumatex.pl, sales@alumatex.pl
Strona www: www.alumatex.pl

Oferta

 

Alumatex dba o podłogi swoich Klientów już od 2005 roku. Utrzymanie czystości i błyszczących posadzek to dla nas sprawa honoru. Oferujemy całą gamę fachowych mat i wycieraczek skutecznie chroniących powierzchnie podłogowe przed niepożądanym brudem. Systemy czyszczące oraz sprytne technologie, które stosujemy, niczym magiczna bariera zatrzymują zabrudzenia. Dzięki temu pozwalają uniknąć wysokich kosztów sprzątania, wydłużają żywotność podłóg oraz gwarantują wysoką estetykę wnętrz.

 

Alumatex to ambasador czystości i rzecznik estetycznych wnętrz w miejscach pracy, nauki, spotkań lub odpoczynku. Wiemy, że podłoga to kosztowny i najbardziej eksploatowany „mebel" w każdym budynku. Dlatego pomagamy odpowiednio się o nią zatroszczyć, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów. Nasze produkty minimalizują koszty sprzątania, odsuwają w czasie wizję remontu i zawczasu likwidują niepotrzebne problemy. Czystość to nasza misja, powinność i idea.

Alumatex - Twoje podłogi to polubią!

Biznesową ideą Alumatex jest zaoferowanie Klientom szerokiego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyłącznie wysokiej jakości. W dziedzinie mat systemowych stawiamy na skomplikowaną, przemyślaną i skuteczną  konstrukcję. Zastosowanie wytrzymałych i solidnych tworzyw pozwala nam na uzyskanie produktów maksymalnie wydajnych, o doskonałej precyzji oczyszczania i co ważne - o długiej żywotności.

 

Swoją ofertę poszerzyliśmy o włazy rewizyjne i ciągle pracujemy nad nowymi rozwiązaniami.

 

Lokalizacja