tynki, tynki dekoracyjne

TISEREC

Dane kontaktowe

Tiserec
26-220 Stąporków, ul. Krasińskiego 14
tel. 41 260 72 08
fax: 41 260 72 53
Wsparcie techniczne:
dział: budowlany: Paweł Ksiażek mobile phone: 602 456 030
dział reklamy: Grzegorz Ksiażek mobile phone: 600 055 409
biuro - administracja serwisu: Wojciech Górecki mobile phone: 501 552 169
biuro@tiserec.pl, www.tiserec.pl

 

Oferta

Jak wiemy wszyscy, ideałów nie ma, ale nasza firma ma ambicje być ich jak najbliżej. Robimy więc, wszystko co jest w naszej mocy, aby nasze produkty i zlecenia w jak największym stopniu zbliżały nas do ideału. Jesteśmy obecni na rynku 17 lat. Systematycznie się rozwijając, doprowadziliśmy do opracowania własnej technologii wykonywania tynków zewnętrznych o wyglądzie drewna - na bazie powszechnie dostępnych produktów budowlanych. Zwieńczeniem kilkuletnich prac i badań są uzyskane certyfikaty Urzędu Patentowego na „technologię Tiserec - tynku o strukturze drewna". Wykorzystujemy tylko i wyłącznie produkty posiadające wszelkie wymagane przez UE certyfikaty, posiadamy już kilkuletnie doświadczenie i dużą bazę wykonanych zleceń. Na nasze prace udzielamy niezbędnych gwarancji wraz z pełną obsługą pogwarancyjną. Niemniej o naszej fachowości i jakości prac świadczą zadowoleni klienci.


Zawsze szukając jak najlepszych rozwiązań i podążając z duchem czasu staramy się oferować naszym klientom to, co najlepsze na rynku. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki z branży budowlanej i staramy się adaptować wszystko co ciekawe na nasz grunt. Obecnie prowadzimy badania nad zastosowaniem całkowicie naturalnych i ekologicznych produktów do naszych technologii, gdyż aspekty ochrony środowiska są nam równie bliskie jak zadowolenie klientów.


Oferujemy tynki dekoracyjne na zewnętrzne elewacje budynków wielkopowierzchniowych jak i jednorodzinnych. Tynki o wyglądzie drewnianych bali, deski szalunkowej, z narożami, boniami w końcowym efekcie niemal nie do odróżnienia od budynku wykonanego w całości z naturalnego drewna. Proponujemy wykończenie elewacji stylu tradycyjnym, góralskim, czy w formie muru pruskiego. Wykonamy kompleksowo cały budynek, wybrane fragmenty (ścianę, naroża) lub dekory (niewielkie dodatki, czy uzupełnienia z formie „drewnianych desek, okiennic, itp.). Wprowadzamy na rynek nowy produkt, który daje możliwość wykończyć dom tak, aby do złudzenia przypominał drewniany, bez użycia drewna. Przy czym, budynek taki zachowuje wszelkie zalety budynku drewnianego „oddycha", ale pozbawiony jest jego wad: bardzo wysokiej ceny surowca, konieczności impregnacji, cyklicznego konserwowania. Oferujemy produkt w kilku odmianach i przynajmniej w 10 zestawach kolorystycznych.