Icypol Spółka Komandytowa

Dane kontaktowe

Icypol Spółka Komandytowa
47-400 Racibórz, ul. Kościuszki 33
tel. 728 483 862, 660 727 805
e-mail: info@icypol.pl www.icypol.pl

Oferta

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGDA już od ponad 13 lat świadczy usługi w branży budowlanej. Swoim klientom oferujemy drzwi, okna i izolacje natryskowe. Ocieplamy domy, poddasza, hale, dachy oraz wszelkie inne konstrukcje budowlane na terenie całego kraju.

 

Swoją historię z piankami poliuretanowymi rozpoczęliśmy na początku 2010 r. Nawiązaliśmy wówczas współpracę z Polską Grupą Izolacji Natryskowej - PGIN, która posiadała w swojej ofercie piankę otwartokomórkową Sealection 500, amerykańskiego producenta Demilec. W północno- wschodniej Polsce byliśmy pionierami, przez co wielokrotnie korzystaliśmy ze szkoleń i pokazów organizowanych przez specjalistów. We własnym zakresie przeprowadzaliśmy również doświadczenia z pianką otwartokomórkową Sealection 500 oraz innymi dostępnymi na Polskim i Europejskim rynku. Dzięki temu jako nieliczni bardzo dobrze znamy problematykę pianek poliuretanowych.

 

Oceniając rynek i wykorzystując zdobytą wiedzę szukaliśmy produktu, który spełni Nasze wszystkie oczekiwania. W 2011 roku kanadyjski producent firma Icynene mająca zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie umożliwiła w Polsce za pośrednictwem firmy Icypol dystrybucję pianki pod nazwą handlową Skuteczna IZOLACJA Icynene. Firma Magda nawiązała wówczas współpracę z dystrybutorem tej pianki w Polsce. W tej chwili już wiemy, że jest to najlepszy materiał izolacyjny w kraju.
Współpracujemy również z Firmą Purinova, która zajmuje się produkcją polioli poliestrowych oraz systemów poliuretanowych. Dzięki organizowanym szkoleniom, poznajemy zastosowanie pianek PUR w różnych dziedzinach.

 

Galeria