ogrodzenia

F.B.U. KRISBUD

Dane kontaktowe

F.B.U. Krisbud Krzysztof Woźniak
Grabówki 123, 32-020 Wieliczka
Tel. +48 18 444 0 444
500 597 999, 504 733 678
www.krisbud.wieliczka.pl krisbud.wieliczka@gmail.com

Oferta

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych. Nasze początki sięgają 1995 roku.


Podstawowym obszarem działalności firmy jest kamieniarstwo budowlane i wszelkiego rodzaju ogrodzenia z kamienia naturalnego, cegły klinkierowej, siatki, betonowe oraz wszelkiego rodzaju prefabrykatów betonowych. Wykonujemy elewacje z kamienia jak i klinkieru, wykonujemy chodniki i podjazdy z kamienia jak i tradycyjne roboty brukarskie.
Oferujemy kompleksowe wykonanie usługi z materiałów powierzonych przez klienta jak i na życzenie zajmujemy się wykonywaniem inwestycji "pod klucz". W takiej sytuacji uzgadniamy szczegóły inwestycji (przebieg i wzór ogrodzenia z kamienia), natomiast wszystkimi sprawami logistycznymi - zakup kamienia, cementu i innych materiałów niezbędnych do zakończenia prac - zajmujemy się osobiście. Wysokie standardy jakościowe, estetyczne oraz terminowość są podstawowymi wyznacznikami naszych działań. Działamy tak, aby klient miał poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z wykonanej inwestycji.

 

Jesteśmy gotowi wykonać każdy, nawet bardzo nietypowy, kształt ogrodzenia - jedynym ograniczeniem tutaj jest ... Państwa wyobraźnia!

 

W przeciwieństwie do wielu firm wykonujących ogrodzenia każda niezobowiązująca wycena usługi w firmie KRISBUD jest poprzedzona spotkaniem w miejscu przyszłej inwestycji. Pozwala to od razu zasugerować ewentualne usprawnienia czy też zmiany, które w przyszłości będą mogły mieć wpływ - zarówno na funkcjonalność inwestycji, jak i na koszty jej wykonania. Czasami okazuje się, że wprowadzenie kilku, drobnych - z punktu widzenia Klienta korekt - pozwala zaoszczędzić dość znaczą kwotę.


Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Lokalizacja

Brak danych