kostka brukowa, wyroby betonowe, elewacje, tarasy, taras, elewacja, bruk, krawężniki, płyty tarasowe, sztuczny kamień, okładziny elewacyjne, beton komórkowy, bloczki z betonu, pustaki szalunkowe, palisady, studnie betonowe, kręgi betonowe, płyty betonowe

BRUK-BET Sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Adres: 33-240 Żabno, Nieciecza 199
Telefon: 666-777-888
Email: biuro@bruk-bet.pl
Strona www: www.bruk-bet.pl

Oferta

 

Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet® jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe. Jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto®, postarzane kostki Antic®, wyroby Uni Split® i Realit®. Obok dekoracyjnych kostek brukowych w asortymencie firmy znajdują się m.in. płyty z kamienia ciosanego, drewno ogrodowe, krawężniki, palisady, pustaki szalunkowe i murarskie oraz elementy studni betonowych.

W 2010 roku firma Bruk-Bet® poszerzyła swoją ofertę o system budowy domów z betonu komórkowego Termalica. W skład systemu wchodzą: bloczki do wznoszenia ścian jedno i wielowarstwowych, nadproża okienne i drzwiowe, płytki do ocieplania i obudowy, zaprawy murarskie oraz narzędzia. W 2011 roku oferta Termalica została poszerzona o stropy gęstożebrowe, płyty stropowo-dachowe i wielkoformatowe płyty ścienne.

Firma Bruk-Bet® jest wielokrotnym zwycięzcą i laureatem konkursów branży budowlanej. Zdobyła m.in. pierwsze miejsce w konkursie Laur Klienta 2008 w kategorii „Kostka brukowa" i „Kostka dekoracyjna". W 2010 roku firma Bruk-Bet® została dwukrotnie wyróżniona podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu: medalem ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające kampanii marketingowej oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za bloczki z betonu komórkowego Termalica.

 

Firma BRUK-BET® od 2001r. posiada certyfikowany system zarządzania jakością oparty o wymagania serii norm ISO 9000. Obejmuje on nie tylko produkcję wyrobów, ale również sprzedaż i dystrybucję do Klienta. Jest to dowód wagi przywiązywanej do całości zagadnień związanych z działalnością firmy i spełnieniem oczekiwań Klientów. W ramach tego systemu realizowany jest w firmie BRUK-BET® nadzór nad wszystkimi etapami procesu produkcyjnego, począwszy od przyjęcia surowców, poprzez przygotowanie procesu technologicznego, produkcję, badania laboratoryjne a skończywszy na składowaniu i ekspedycji gotowych wyrobów. Realizowane jest także doradztwo techniczne dla klienta w zakresie zastosowania produkowanych wyrobów najbardziej indywidualnych rozwiązaniach. W całym tym łańcuchu szczególną pozycję zajmuje kontrola laboratoryjna gotowych wyrobów. W doskonale wyposażonym laboratorium zakładowym przeprowadzane są badania próbek wyrobów z każdej partii produkcyjnej. Daje to gwarancję Klientowi, że wyroby spełniają wymagania obowiązujących polskich i europejskich norm, co z kolei zapewnia trwałość oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Równolegle z dbałością o jakość wyrobów firma dba również o otoczenie, w którym funkcjonuje. Coroczne inwestycje w nowoczesne urządzenia spełniające najwyższe unijne standardy produkcyjne doprowadzają do zmniejszania zużycia energii oraz wpływu działalności firmy na zdrowie i środowisko naturalne.

 

Lokalizacja