Bruk-Bet, Termalica, beton komórkowy, pustaki szalunkowe, stropy, nadproża, bloczki, ściana jednowarstwowa, ściana wielowarstwowa,płyty stropowe, płyty stropowo

BRUK-BET Sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Adres: 33-240 Żabno, Nieciecza 199
   
   
Strona www: www.termalica.pl

Oferta

 

Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet® jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe.

W 2010 roku firma Bruk-Bet® poszerzyła swoją ofertę o system budowy domów z betonu komórkowego Termalica. W skład systemu wchodzą: bloczki do wznoszenia ścian jedno i wielowarstwowych, nadproża okienne i drzwiowe, płytki do ocieplania i obudowy, zaprawy murarskie oraz narzędzia. W 2011 roku oferta Termalica została poszerzona o stropy gęstożebrowe, płyty stropowo-dachowe i wielkoformatowe płyty ścienne.

Firma Bruk-Bet® jest wielokrotnym zwycięzcą i laureatem konkursów branży budowlanej. Zdobyła m.in. pierwsze miejsce w konkursie Laur Klienta 2008 w kategorii „Kostka brukowa" i „Kostka dekoracyjna". W 2010 roku firma Bruk-Bet® została dwukrotnie wyróżniona podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu: medalem ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające kampanii marketingowej oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za bloczki z betonu komórkowego Termalica.

 

Firma BRUK-BET® od 2001r. posiada certyfikowany system zarządzania jakością oparty o wymagania serii norm ISO 9000. Obejmuje on nie tylko produkcję wyrobów, ale również sprzedaż i dystrybucję do Klienta.

Jest to dowód wagi przywiązywanej do całości zagadnień związanych z działalnością firmy i spełnieniem oczekiwań Klientów. W ramach tego systemu realizowany jest w firmie BRUK-BET® nadzór nad wszystkimi etapami procesu produkcyjnego, począwszy od przyjęcia surowców, poprzez przygotowanie procesu technologicznego, produkcję, badania laboratoryjne a skończywszy na składowaniu i ekspedycji gotowych wyrobów.

Realizowane jest także doradztwo techniczne dla klienta w zakresie zastosowania produkowanych wyrobów najbardziej indywidualnych rozwiązaniach.

W całym tym łańcuchu szczególną pozycję zajmuje kontrola laboratoryjna gotowych wyrobów. W doskonale wyposażonym laboratorium zakładowym przeprowadzane są badania próbek wyrobów z każdej partii produkcyjnej. Daje to gwarancję Klientowi, że wyroby spełniają wymagania obowiązujących polskich i europejskich norm, co z kolei zapewnia trwałość oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

Równolegle z dbałością o jakość wyrobów firma dba również o otoczenie, w którym funkcjonuje. Coroczne inwestycje w nowoczesne urządzenia spełniające najwyższe unijne standardy produkcyjne doprowadzają do zmniejszania zużycia energii oraz wpływu działalności firmy na zdrowie i środowisko naturalne.

 

 

 

Lokalizacja