toalety, wynajem, przywóz, kontener kontenery, umywalki, obsługa budowy, toaleta, zbiornik wody, zbiorniki wody

TOALETY.PL

Dane kontaktowe

Adres: 
31-752 Kraków, ul. Wąwozowa 32F
Tel. 12 425-78-13, fax. 12 425-77-95
Email: handlowy@toalety.pl
www: www.toalety.pl

Oferta

 

Firma TOALETY.PL powstała w 1995 roku i zasięgiem swoich usług obejmuje obszar całego województwa małopolskiego i śląskiego.

Od początku Firma zarządzana jest przez Grzegorza Błaut - Prezesa Zarządu. Całość kapitału zakładowego firmy jest kapitałem polskim, bez udziałów zagranicznych i udziałów podmiotów obcych. TOALETY.PL posiada własny obiekt oddany do użytku w 2010 roku zaprojektowany i wykonany specjalnie z przeznaczeniem dla wykonywanych przez firmę usług.

Obiekt wyposażony jest w profesjonalną myjnię do czyszczenia i dezynfekcji toalet i pojazdów serwisowych, pomieszczenia biurowe, warsztatowe i magazynowe oraz ogromną bazę transportowo-sprzętową. Z myślą o ochronie środowiska naturalnego w obiekcie zastosowano wiele nowatorskich rozwiązań technicznych m.in recyrkulację wód opadowych i gromadzenie jej do ponownego wykorzystania oraz system podwójnych filtrów, odstojników i separatorów do jej oczyszczania.

Firma zatrudnia doświadczonych logistyków, których zadaniem jest planowanie realizacji usług.

Firma stworzyła i wykorzystuje własny komputerowy „System Obsługi Toalet" , który zarządza harmonogramem usług i utrzymuje stałą łączność z oddziałami. Z korzyścią dla swoich klientów firma realizuje programy lojalnościowe zapewniające specjalne preferencje i upusty cenowe.

TOALETY.PL intensywnie angażuje się w przedsięwzięcia lokalne i akcje charytatywne których celem jest pomoc najuboższym, aktywne uczestnictwo w życiu społeczności lokalnej oraz rozwój regionu. Celem prowadzonej działalności firmy jest zapewnienie maksymalnego komfortu i godnych warunków sanitarnych wszędzie tam, gdzie infrastruktura otoczenia nie jest dostatecznie rozwinięta. Realizujemy to poprzez udostępnianie i pełną obsługę ekologicznych przenośnych kabin WC. Stosowanie naszych toalet spełnia wymagania inspekcji sanitarnych, inspekcji pracy oraz wydziałów ochrony środowiska w zakresie warunków pracy i usuwania zanieczyszczeń. Nasze toalety nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej, a wszelkie czynności związane z ich instalacją wykonujemy bezpłatnie we
własnym zakresie.